Doypack Torba

En iyi Ambalaj Çözümü olan Doypack, günümüzde en sağlıklı, muhafaza etme süresi en uzun ve görsellik olarak en öne çıkan ambalajlama ürünüdür.

Alüminyum Doypack

Alümünyüm doypack

Doypack Alttan Körüklü olup ısı ile yapışan ve ayakta durabilen torbalardır. Ağız kısmı zip kilitli olup açılır kapanır özelliğe sahiptir. Dıi katında polyester film (PET), orta katında alüminyum folyo (ALÜ) ve iç katında ise lamine edilmiş polietilen (PE) filmden PET+ALÜ+PE olarak ya da dış katında polietilen filmle PA+PE olarak üretilir. İçerisindeki ürünü toz, nem, hava ve ışıktan koruyarak uzun ömürlü ve taze kalmasını sağlamaktadır.

Gıda, tarım, kimyasal ürünler ve birçok alanda kullanılabilir. Standart ölçülerde bulunup bunun haricinde istenilen ölçü, gramaj ve adette ürün yapılabilir. Ürün ve firma tanıtımı için isteğe bağlı olarak üzerine baskı yada etiket de yapılarak yapıştırılabilir

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Kraft Pencereli Doypack

Kraft Pencereli Doypack

Hem kâğıtlı doğal yapısı hem de ortasında bulunan şeffaf penceresi ile ürününüzü en şık şekilde yansıtabilirsiniz. Kilitli açılıp kapanma özelliğiyle birleştirilen Kraft Pencereli Doypack‘lar çevreci özelliği sebebiyle de stok hazır doypack ürünlerimiz arasından sıkça tercih edilir.

Kuruyemiş ambalajı, çay ambalajı, şekerleme ambalajı olarak sıkça kullanılan Kraft Pencereli Doypack‘lar gıdaya uygun yapısıyla ürünlerinizin bozulmasını engeller. 4 renge kadar Üst Baskı yapabileceğimiz Kraft Pencereli Doypack‘lar ürünlerinizin tanıtımında da avantaj sağlar.

- İçindeki ürünün çok uzun süre tazeliğinin korur,
- Tüm Kraft Pencereli Doypack ürünlerimizde açık kilit bulunur. Açık kilitli doypack’lar, doldurma işlemi sırasında size zaman ve enerji kazandırır,
- Tozdan ve nemden muhafaza etmesi,
- Kolay kesim,
- Ürünün tazeliğini muhafaza etmesi için kavanoza boşaltılmasına gerek duyulmaz,

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Kraft doypack

Kraft doypack

Alttan Körükü olup ısı ile yapışan ve ayakta durabilen torbalardır. Ağız kısmı zip kilitli olup açılır kapanır özelliğe sahiptir. Dış katmanda Kraft ,orta katında alüminyum folyo (ALÜ) ve iç katında ise lamine edilmiş polietilen (PE) filmden KRAFT +ALÜ+PE olarak olarak üretilir.

İçerisindeki ürünü toz, nem, hava ve ışıktan koruyarak uzun ömürlü ve taze kalmasını sağlamaktadır. Gıda, tarım, kimyasal ürünler ve birçok alanda kullanılabilir.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Sadece bizi arayın...

Doypack ?

01

doypack'in avantajı nedir ?

1) Doypack'ler stabildir ve kullanımı çok kolaydır.
2) Cam şişe ve metal kutu ile karşılaştırıldığında, doypack çok kolay bir işlemle yapılır.
3) Düşük üretim maliyeti ve kaplayan alanı azaltma
4) Doypack'ler hem aseptik üretim hattında hem de aseptik olmayan üretim hattında kullanılabilir
5) Farklı aksesuarlara sahip doy paketi farklı işlevler elde edebilir (Vakum doy paketi, tek yönlü gaz giderme valfli doypack'ler)

Ambalajlama ürünlerinden en iyi ambalaj çözümü olan doypack ya da halk arasında bilinen ismi ile; ayakta duran poşet, oturan poşet, kilitli poşet hakkında bilinmesi gerekenleri sizin için derledik. Doypack ambalaj ürünleri şu şekildedir: kraft pencereli doypack, şeffaf – metalize doypack, kraft – alüminyum doypack, alüminyum doypack, şeffaf doypack, kapaklı doypack, baskılı doypack, özel baskılı doypack.

Hazır ambalaj sektöründe birçok koruma ve muhafaza etme ürünleri bulunmaktadır. Ambalajın özelliklerine göre kuru gıda, sıvı malzeme, gıda dışı malzeme ve toz malzemelerine özel ambalaj çeşitleri bulunmaktadır. Bu ambalaj ürünleri ihtiyaçlara göre çeşitlendiğinden dolayı bazı maddeler için uygun olmayabiliyor. Bu durumda her malzemeye uygun bir ambalajlama ürününe ihtiyaç olmuştur. Ürünlerin muhafaza edilmesinin yanında ambalajın ürünlere zarar vermemeli ve uzun süre korumalıdır. Bu ihtiyaç ile birlikte plastik malzemeden oluşmasına rağmen kanserojen madde içermeyen, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı doypack ambalaj ürünü kullanılmaya başlanmıştır.

02

Doypack Ambalajın Ürünleri, Çeşitleri Nelerdir?

En iyi Ambalaj Çözümü olan Doypack, günümüzde en sağlıklı, muhafaza etme süresi en uzun ve görsellik olarak en öne çıkan ambalajlama ürünüdür. Doypack ambalaj ürünleri görsellik ve kullanım yerlerine göre kraft pencereli doypack, şeffaf – metalize doypack, kraft – alüminyum doypack, alüminyum doypack, şeffaf doypack, kapaklı doypack, baskılı doypack, özel baskılı doypack gibi ürünlere ayrılmaktadır. Atıştırmalıklar, baharat, kuş yemi, kuruyemiş, kahve, balık yemi, bitki çayları, şekerleme, kuru gıda ya da gıda dışı ürünlerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Tüm Haklar Saklıdır 2021 @ Neon Ambalaj